Висловлюємо подяку!

10 гірсько-штурмова бригада висловлює щиру вдячність керівникам будівельної компанії ПП «Ярковиця», Балагурі Володимиру Омеляновичу, Балагурі Василю Омеляновичу та Балагурі Степану Омеляновичу, а також приватному підприємцю Романюку Юрію Дмитровичу за проявлену волонтерську ініціативу, активну громадську діяльність та надання допомоги в забезпеченні частини матеріально-технічними засобами.

10 гірсько-штурмова бригада висловлює щиру вдячність мешканцям с. Вишеньки Бориспільського району, депутатському корпусу Вишеньківської сільської ради та голові Вишеньківський сільський ради Кулинич Тетяні Григорівні за проявлену волонтерську ініціативу, активну громадську діяльність та надання допомоги в забезпеченні частини матеріально-технічними засобами.

10 гірсько-штурмова бригада висловлює щиру вдячність за проявлену волонтерську ініціативу, активну громадську діяльність та участь в заходах присвя-чених  Дню пам’яті жертв Голодомору, щиру вдячність заслуженій артистці України Світлані Мирвода, лідеру гурту "Fata morgana", Ігору Роману, та артисту Київського театру мюзиклу Олександру Палюшкевичу.

10 гірсько-штурмова бригада висловлює щиру вдячність за проявлену волонтерську ініціативу, активну громадську діяльність, надання допомоги в організації заходів присвячених Дню пам’яті жертв Голодомору та надання допомоги в забезпеченні частини матеріально-технічними засобами Громадській Організації «Бориспільська Січ» в особі АНДРОЩУК Наталії Федорівни.

10 гірсько-штурмова бригада висловлює щиру вдячність трудовому колективу та керівнику ТОВ "Садко Україна" (м.Ужгород) Фуглевичу Ярославу Мироновичу за проявлену волонтерську ініціативу, активну громадську діяльність та надання допомоги в забезпеченні частини матеріально-технічними засобами.

10 гірсько-штурмова бригада висловлює щиру вдячність громаді міста та меру міста Калуш Матвійчуку Ігорю Володимировичу за проявлену волонтерську ініціативу, активну громадську діяльність та надання допомоги в забезпеченні частини матеріально-технічними засобами.

10 гірсько-штурмова бригада висловлюе щиру вдячність громаді міста та меру міста Коломиї Слюзару Ігорю Богдановичу за проявлену волонтерьську ініціативу, активну громадську діяльність та надання допомоги в забезпеченні частини  матеріально-технічними засобами.